Kargo, İade ve Geri Ödeme

Teslimat Koşulları

Aksi belirtilmediği müddetçe teslimat için anlaşmalı kargo firması olarak YURTİÇİ KARGO kullanılacaktır. Eğer teslimatın farklı bir kargo firması ile yapılmasını istiyorsanız lütfen sipariş aşamasında belirtiniz. Bu durumda kargo için ekstra ücret talep edilebilir.

Teslimat Süresi

Gün içerisinde saat 15:00'a kadar gerçekleştirilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Ortalama teslimat süresi yurt içinde 1 iş günüdür. Mesafeye göre bu sürede değişiklikler olabilir. Canvasbees.com, kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden sorumluluk kabul etmez.

İade Koşulları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

1 - Alıcı cayma hakkını kullanmak istiyorsa; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden ( 7 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Aksi halde yapılmak istenilen iadeler kabul edilmemektedir.

2 - İadeler anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmalıdır. Başka bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir. Anlaşmalı Kargo: YURTİÇİ KARGO

3 - İade etmek istediğiniz ürün/ürünler şirketinize fatura edilmiş ise, iade ederken şirketiniz tarafından düzenlenecek İADE FATURASI ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İADE FATURASI, size gelen fatura ile birebir olacak şekilde kesilmelidir. Faturası kurumlar üzerine düzenlenen sipariş iadeleri, İADE FATURASI kesilmediği takdirde işleme alınmayacaktır.

4 - İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ve ürünle beraber gelen tüm döküman ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu durumda sizden orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı ile bantlama işlemi uygulanmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

5 - Ürün tarafınıza hasarlı teslim edilmiş veya şirketimiz tarafından kaynaklanan sorun oluşmuş ise kargo iade masrafları tarafımıza aittir. Bunun dışında nedenlerle yapılan iade masrafları müşterilerimize aittir.

6 - Koli ile gönderilen siparişlerin iadelerinde ürünlerin aynı koli ile geri gönderilmesi gerekmektedir. Aksi şekilde gönderilip, ürünlerde kargo sırasında bozulmalar meydana gelirse firmamız bahsi geçen ürünün iadesinden sorumlu olmayacaktır.

Hasarlı Ürün

Bazı ürünler sevkiyat sırasında hasar görebilmektedir. Eğer ürününüz hasarlı çıkmışsa, hasarlı ürünü faturasıyla birlikte YURTİÇİ KARGO'ya vermeniz gerekmektedir. Paketin içerisine durumu açıklayan bir not yazmanız gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ürünün yenisi ile değişimini yapabiliriz.