Gizlilik İlkeleri

DECOARTCANVAS.COM GİZLİLİK HAKLARINA ÖNEM VERDİĞİ İÇİN AŞAĞIDAKİ İLKELERE UYAR

- decoartcanvas.com; hiçbir şart ya da durumda sizden e-mail ile decoartcanvas.com'a üye olurken kullandığınız kullanıcı adınızı, şifrenizi ya da diğer kişisel bilgilerinizi istemeyecektir. Eğer bu tür bir istekle karşılaşırsanız lütfen cevap vermeyiniz ve bizi bilgilendiriniz.

- Size ait kişisel bilgileri toplamamızın amacı size güvenli, verimli ve sorunsuz hizmet verebilmektir. Genel olarak bu siteyi incelemek, satılan ya da sergilenen ürünlere bakmak için kişisel bilgilerinizi girmenize ve üye olmanıza gerek yoktur. Ne zamanki bir ürünü satın almak istediğinizde kişisel bilgilerinizi girerek üye olmanız gerekmektedir.

- decoartcanvas.com kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman ve kesinlikle 3. şahıslarla paylaşmaz.

- decoartcanvas.com'u işletirken üyelik bilgilerinizi kullanırız ve decoartcanvas.com'un yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.

- decoartcanvas.com'da yapacağınız alışveriş sonucu bize bildireceğiniz banka hesap numaranız 3. şahıslara verilmemektedir.

- Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.

- Birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (SMS, e-posta, hosting vb.) size sunduğumuz hizmetler için verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunmaktadır.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen  info@decoartcanvas.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.